Najnovšie recenzie zo sekcie Pokosové píly

PROTECO 51.01-PP-1800-P

PROTECO 51.01-PP-1800-P

Overený zákazník Proteco naradie Overený zákazník

Pridané: 26. februára 2023

Zakúpený v Proteco naradie

• Kvalita,a cena
  • Výhodná cena v porovnaní s kvalitou a výkonom
Metabo KGS 305 M

Metabo KGS 305 M

Overený zákazník MADMAT Jozef

Pridané: 14. februára 2023

(naposledy upravené 16. februára 2023)

Zakúpený v MADMAT

• Precízne vyhotovenie, ľahké a presné ovládanie, laser, osvetlenie stola,
  • nastavené uhly z výroby nie sú presné - je potrebné ich nastaviť
  • v návode chýba popis na nastavenie uhlov
  • aj keď používam odsávanie /vysávač/väčšina pilín zostáva okolo píly

Keďže sa ľahko ovláda, dá sa použiť na drobné a jemné práce a s veľkým 300mm píl. kotúčom zvláda aj hrubé rezy nad 10 cm.

Overený zákazník lidl.sk Edy

Pridané: 8. februára 2023

Zakúpený v lidl.sk

Ešte som osobne nevyskúšal, ale ozvem sa.
Mám aj iné výrobky od vás a som spokojný.

Overený zákazník lidl.sk Marek

Pridané: 8. februára 2023

(naposledy upravené 8. februára 2023)

• Super
Hecht 834

Hecht 834

Overený zákazník HARTES.SK Stefan

Pridané: 6. februára 2023

Zakúpený v HARTES.SK

Ja tento produkt uz poznam, zatial funguje vyborne

Metabo KGS 216 M 619260000

Metabo KGS 216 M 619260000

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 23. januára 2023

Zakúpený v MALL.SK

Maximálna spokojnosť vrelo doporučujem.

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 19. januára 2023

• presnosť, kvalita rezu...
  • iba cena :-)

Ak je niekto, kto nad ňou rozmýšla, nech si ju hneď objedná. Stojí to aj za tie prachy. Predtým som mal rozbrusovaciu pilu od Metabo(všetky rozbrusovacie režú rovnako zle, hlavne uhly), ale toto je iný level. Každé jedno investované euro sa vráti :-)

Bosch GCM 10 MX 0.601.B29.021

Einhell TE-SM 2534 Dual

Overený zákazník MALL.SK Pavol

Pridané: 14. januára 2023

Zakúpený v MALL.SK

Zatiaľ som spokojný je potrebné si skontrolovať uhly ale dá sa to dostaviť čo je veĺké plus. Je primerane ťažká a dobre sa s ňou manipuleje. Praktické svetlo a laserové zameravanie napájané zo siete.

Metabo KGS 216 M

Metabo KGS 216 M

Overený zákazník MADMAT stefon

Pridané: 7. januára 2023

Zakúpený v MADMAT

kvalitný produkt za rozumnú cenu

Makita LS1018LN

Makita LS1018LN

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 4. januára 2023

(naposledy upravené 8. júna 2023)

• Relatívne veľká pracovná plocha. V danej cenovej kategórii veľký rez (260 mm kotúč)
  • Neprakticky riešený laser, ktorý na obrobok nesvieti počas celého rezu. Katastrofálne továrenské nastavenie uhlov. Hádzanie kotúča. Nepresný hĺbkový doraz bez akejkoľvek mierky. Celkové spracovanie zodpovedá štítku "made in China"

Pílu som kupoval ako môj prvý produkt tohto výrobcu a myslím, že bol zároveň aj posledný. V prvom rade treba povedať, že od píly v tejto cenovej kategórii by som očakával relatívne presné nastavenie už od výrobcu. Ak to dokáže Parkside, prečo to nedokáže Makita? Všetky uhly boli nepresné a nastavenie podľa „manuálu“ nie je pre amatéra úplne zrozumiteľné. Chvalabohu za Youtube. Samotnou kapitolou je nastavenie laseru, ktorý v takomto prevedení považujem viac menej za nevkusný vtip. Aj po správnom nastavení je prakticky nepoužiteľný, pretože jeho umiestnenie je blokované ramenom, takže na obrobok pri samotnom reze už nesvieti. Technikom od Makity odporúčam urobiť si výlet do strediska DeWalt, alebo Triton. O tom, že samotný kotúč nejde stredom vodiacich plastových líšt ani nehovorím. Veľa vecí sa nastaviť dá, toto však nie. Po relatívne slušnom nastavení celého stroja som zistil, že kotúč hádže ako otcova 70 rokov stará po domácku vyrobená cirkulárka. Po demonte kotúča prišlo ďalšie prekvapenie. Typ kotúča, ktorý uvádza výrobca a predajca v balení (B-08981 série Makblade) bol vymenený za iný, v mojom prípade B-14261, čo je kotúč o 2 triedy horší a samozrejme lacnejší. Kúpa nového kotúča B-09020 situáciu trošku zlepšila, o absolútnej stabilite však nemôže byť reč. Vaklajúci plastový kryt kotúča je už len taká čerešnička na torte, ktorá však nemá na prácu žiaden vplyv. Čo dodať na záver. Po neskoršom preštudovaní medzinárodných recenzií na nete, som zistil, že tieto problémy sú dosť časté a Makita išla s kvalitou hlboko dolu, prípadne mi nebol dodaný nový kus. Toľko k výrobku. Zdôrazňujem, že som neuplatňoval žiadnu reklamáciu, nemám na to čas, ani chuť. Ak však ešte stále dokážem veľa vecí prekusnúť, jednu určite nie. Po zverejnení mojej skúsenosti ju predajca z internetu vymazal s nasledovným odôvodnením: Recenzia bola prevádzkovateľom odstránená v zmysle čl. 8.3.2 OP. Pekný večer do ajtechu. Aktualizované po mesiaci. Stroj je v záruke, preto som sa predsa len rozhodol problémy riešiť oficiálnou reklamáciou. Oficiálne a jediné záručné servisné stredisko v Banskej Bystrici Vám ale výrobok nepreberie, musíte to riešiť cez predajcu, takže píla urobila o cca 500 km navyše krížom cez celé Slovensko! Po "oprave" prišla píla v pekne zabalenej, nepoškodenej krabici, ale technicky v ešte horšom stave, ako pred reklamáciou. Ak pred tým kotúč hádzal 1mm, teraz 2 mm. Toto bude veľmi zaujímavý príbeh. Posledná aktualizácia. Podľa technikov vraj došlo k opätovnému poškodeniu ramena pri preprave, na ktorú je pokosová píla všeobecne náchylná. Logiku to samozrejme má, na druhej strane si treba uvedomiť, že 99% píl je kupovaných na net shopoch a teda rovnako zasielaných prepravnými službami. Pílu som osobne doviezol do strediska v B.B., kde ju prakticky na počkanie dali do poriadku a aktuálne všetko funguje ako má. Presnosťou však stále na konkurenciu a to ani na neznačkovú, nedosahuje ani náznakom. V celom tomto príbehu musím pochváliť ústretový a profesionálny prístup servisného strediska, ktoré tak aspoň čiastočne utlmilo môj negatívny názor na značku, alebo kus? Odpoveď nie je jednoznačná. V každom prípade, niekoľko kolegov kupovalo píly značky DeWalt a Bosch, rovnako dovezené kuriérom a nikto z nich sa nestretol ani z jedným so spomínaných problémov. Nech už bude moje ďalšie náradie akékoľvek, Makita to rozhodne nebude.

Pridané: 3. januára 2023

• Super

Overený zákazník A-Z STROJ Adriana

Pridané: 3. januára 2023

Zakúpený v A-Z STROJ

Pri práci pouzivam značku Makita,som veľmi spokojná

Pridané: 29. decembra 2022

(naposledy upravené 29. decembra 2022)

Zakúpený v lidl.sk

Super cena a spokojnosť pre domáce použitie.

Overený zákazník lidl.sk Ján

Pridané: 27. decembra 2022

• Malá váha, ľahké premiestňovanie
  • Kvalitné prevedenie a dobrá cena
  • Dostatočný výkon
  • Komplikovanejšia výmena kotúča

Pridané: 19. decembra 2022

Neviem posúdiť, darček k Vianociam

Bosch GCM 350-254 0.601.B22.600

Bosch GCM 350-254 0.601.B22.600

Overený zákazník www.ajtech.sk Marek

Pridané: 18. decembra 2022

(naposledy upravené 18. decembra 2022)

Zakúpený v www.ajtech.sk

dobra pevna pila ma pomaly rozbeh ale nie az tak pomaly ze treba cakat kym nabehnu otacky za mna doba kupa

Metabo KGS 254 M

Metabo KGS 254 M

Overený zákazník MADMAT Peter

Pridané: 12. decembra 2022

Zakúpený v MADMAT

Super kvalita, veľmi jemné rezy a presné. Je s ňou radosť pracovať. Môžem len odporučiť. Omnoho lepšia cena ako v kamennom obchode. Veľmi vhodný darček pre tých, ktorý pracujú s drevom. Je to na jemné práce. V obchode Metabo mi ho núkali o 100€ drahšiu. Určite sa oplatí. Som veľmi rád, že som ho kúpil.

METABO KGS 216 M 690827000

Scheppach HM 140 L 5901218901

Scheppach HM 140 L 5901218901

Overený zákazník StavbaEU.sk Overený zákazník

Pridané: 5. decembra 2022

(naposledy upravené 5. decembra 2022)

Zakúpený v StavbaEU.sk

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25